‘Outlander’ reparteix Richard Rankin a Roger Wakefield

>

Starz’s Outlander ha trobat finalment el seu Roger Wakefield.

Richard Rankin s'ha unit al repartiment de la segona temporada de l'adaptació de Diana Gabaldon, protagonitzada per Sam Heughan i Caitriona Balfe.

Descrit com a intel·ligent, amable i encantador, Roger és la versió adulta de l’adorable fill adoptiu del Reverend Wakefield que vam conèixer a la temporada 1. Després de la mort dels seus pares a la Segona Guerra Mundial, Roger va ser criat pel Reverend (amb l’ajut de la seva mestressa de casa, Sra. Graham) i és una orgullosa escocesa de sempre. Ara professor d’Oxford, Roger té un gran interès per la història i per tots els secrets i idees que presenta.



Llegiu també:

Al llibre Dragonfly in Amber, Roger també és l’interès amorós de Brianna, filla de Jamie (Hueghan) i Claire (Balfe). La part de Brianna encara no s'ha emès.

Rankin es va veure darrerament al costat de Bradley Cooper i Sienna Miller a John Wells 'Burnt. Els crèdits televisius inclouen The Syndicate i American Odyssey. Està representat per Independent Talent Group al Regne Unit.

Outlander torna a la segona temporada l'abril del 2016 a Starz.

Previsualització de TV de tardor: 126 dates d’estrena de programes nous i recurrents

  • NCIS Los Angeles

    NCIS: Los Angeles (CBS) dilluns 21 de setembre a les 22:00

    CBS
  • Castle (ABC) dilluns 21 de setembre a les 22:00

    ABC
  • Blindspot (NBC) dilluns 21 de setembre a les 22:00

    NBC
  • Scream Queens (Fox) dimarts 22 de setembre a les 20 h.

    Fox
  • NCIS (CBS) dimarts 22 de setembre a les 20 h

    CBS
  • The Muppets (ABC) dimarts 22 de setembre a les 20 h.

    ABC
  • Fresh off the Boat (ABC) dimarts 22 de setembre a les 20.30 h

    ABC
  • NCIS: Nova Orleans (CBS) dimarts 22 de setembre a les 21:00

    CBS
  • Limitless (CBS) dimarts 22 de setembre a les 22:00

    CBS
  • Survivor (CBS) dimecres, 23 de setembre a les 20 h.

    com exercir el seu nucli
    CBS
  • Rosewood (Fox) Dimecres, 23 de setembre a les 20:00 h.

    Fox
  • Els misteris de Laura (NBC) dimecres, 23 de setembre a les 20 h.

    NBC
  • The Middle (ABC) dimecres, 23 de setembre a les 20 h.

    ABC
  • The Goldbergs (ABC) dimecres 23 de setembre a les 20:30 h.

    ABC
  • Empire (Fox) Dimecres, 23 de setembre a les 21:00.

    Fox
  • Law & Order: Unitat especial de víctimes: temporada 16

    Law & Order: SVU (NBC) dimecres, 23 de setembre a les 21:00

    NBC
  • Modern Family (ABC) dimecres, 23 de setembre a les 21:00.

    ABC
  • black-ish (ABC) dimecres 23 de setembre a les 21.30 h

    ABC
  • Nashville (ABC) dimecres 23 de setembre a les 22:00

    ABC
  • Jack Coleman a

    Heroes Reborn (NBC) dijous 24 de setembre a les 20 h

    NBC
  • Grey’s Anatomy (ABC) dijous 24 de setembre a les 20 h.

    ABC
  • Scandal (ABC) dijous, 24 de setembre a les 21:00.

    ABC
  • The Player (NBC) dijous, 24 de setembre a les 22:00.

    NBC
  • Com fugir amb l'assassinat (ABC) dijous 24 de setembre a les 22:00

    ABC
  • Últim home de peu

    Last Man Standing (ABC) divendres 25 de setembre a les 20 h

    ABC
  • The Amazing Race (CBS) divendres 25 de setembre a les 20 h.

    CBS
  • Hawaii Five-0 (CBS) divendres 25 de setembre a les 21:00

    CBS
  • Shark Tank (ABC) divendres 25 de setembre a les 21:00

  • Sangs Blaves

    Blue Bloods (CBS) divendres 25 de setembre a les 22:00

    CBS
  • Bob

    Bob’s Burgers (Fox) Diumenge, 27 de setembre a les 19:30 h.

    Fox
  • Llista de memes dels 30 anys dels Simpson

    The Simpsons (Fox) Diumenge, 27 de setembre, a les 20:00 h.

    Fox
  • Hi havia una vegada (ABC) diumenge, 27 de setembre a les 20 h.

    ABC
  • CSI: Final d'Investigació d'Escena de Delictes (CBS) Diumenge, 27 de setembre a les 20 h.

    CBS
  • Brooklyn Nine-Nine

    Brooklyn Nine-Nine (Fox) Diumenge, 27 de setembre a les 20:30 h.

    Fox
  • Family Guy (Fox) Diumenge, 27 de setembre a les 21:00.

    Fox
  • Blood & Oil (ABC) diumenge, 27 de setembre a les 21:00

    ABC
  • The Last Man on Earth (Fox) Diumenge, 27 de setembre a les 21.30 h

    Fox
  • Quantico (ABC) diumenge, 27 de setembre a les 22:00

    ABC
  • The Daily Show With Trevor Noah (Comedy Central) dilluns, 28 de setembre a les 23:00.

    Comèdia central
  • Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. (ABC) Dimarts, 29 de setembre a les 20 h.

    ABC
  • Grandfathered (Fox) dimarts 29 de setembre a les 20 h

    Fox
  • The Grinder (Fox) Dimarts 29 de setembre a les 20.30 h

    Fox
  • Més enllà del tanc (ABC) dimarts 29 de setembre a les 22:00.

    ABC
  • Criminal Minds (CBS) dimecres 30 de setembre a les 21:00

    CBS
  • Code Black (CBS) dimecres 30 de setembre a les 22:00

    CBS
  • Chicago PD (NBC) dimecres 30 de setembre a les 22:00

    NBC
  • Bones (Fox) Dijous 1 d’octubre a les 20 h.

    Fox
  • The Blacklist (NBC) dijous, 1 d’octubre a les 21:00.

    NBC
  • Sleepy Hollow (Fox) Dijous 1 d’octubre a les 21:00.

    Fox
  • Benders (IFC) dijous, 1 d’octubre a les 22:00.

    IFC
  • El Dr. Ken

    Dr. Ken (ABC) divendres 2 d’octubre a les 20:30 h.

    ABC
  • Scarlett Johansson acull Saturday Night Live (NBC)

    Saturday Night Live (NBC) dissabte, 3 d’octubre a les 23:30.

    NBC
  • Madam Secretary (CBS) diumenge, 4 d'octubre a les 20:00 h.

    CBS
  • The Leftovers (HBO) diumenge 4 d’octubre a les 21:00.

    HBO
  • Homeland (Showtime) Diumenge 4 d'octubre a les 21:00

    Temps d’espectacle
  • Julianna Margulies i Christine Baranski a l

    The Good Wife (CBS) Diumenge, 4 d’octubre a les 21:00.

    CBS
  • CSI: Cyber ​​(CBS) diumenge 4 d’octubre a les 22:00

    CBS
  • The Affair (Showtime) Diumenge, 4 d’octubre a les 22:00.

    Temps d’espectacle
  • concedeix gustin flash

    The Flash (CW) dimarts 6 d’octubre a les 20 h.

    CW
  • iZombie (CW) dimarts 6 d'octubre a les 21:00

    CW
  • Finding Carter (MTV) dimarts, 6 d’octubre a les 22:00.

    MTV
  • 'Casual' (Hulu) dimecres, 7 d'octubre

    què significa zona amiga
    Hulu
  • Arrow (CW) dimecres, 7 d'octubre a les 20:00 h.

    CW
  • Sobrenatural

    Supernatural (CW) dimecres, 7 d’octubre a les 21:00.

    CW
  • American Horror Story Freak Show, Finn Wittrock

    American Horror Story: Hotel (FX) dimecres, 7 d’octubre a les 22:00

    FX
  • The Vampire Diaries (CW) dijous 8 d’octubre a les 20 h.

    CW
  • The Originals (CW) dijous 8 d’octubre a les 21:00.

    CW
  • Haven (Syfy) dijous 8 d'octubre a les 22:00

    Syfy
  • Nathaniel Chadwick / truTV

    Funny or Die’s Billy on the Street (truTV) dijous 8 d’octubre a les 22:30.

    truTV
  • Red Oaks (Amazon) divendres 9 d’octubre

    Amazon
  • Reign (CW) divendres 9 d'octubre a les 20 h

    CW
  • Inabastable

    Undateable (NBC) divendres 9 d'octubre a les 20 h

    NBC
  • The Last Kingdom (BBC America) dissabte, 10 d’octubre a les 22:00.

    BBC Amèrica
  • The Walking Dead (AMC) Diumenge, 11 d’octubre a les 21:00.

    AMC
  • The Talking Dead (AMC) diumenge, 11 d’octubre a les 22:30.

    AMC
  • Pilot boig, ex novia

    Crazy Ex-Girlfrind (CW) dilluns, 12 d’octubre a les 20 h.

    CW
  • Un fotograma de personatges del programa CW

    Jane the Virgin (CW) dilluns, 12 d’octubre a les 21:00.

    CW
  • Fargo (FX) dilluns, 12 d’octubre a les 22:00.

    FX
  • John Benjamin Hickey Manhattan

    Manhattan (WGN) dimarts 13 d'octubre a les 21:00

    WGN
  • Chicago Fire

    Chicago Fire (NBC) dimarts 13 d'octubre a les 22:00

    NBC
  • Nick Jonas protagonitza Kingdom amb Jonathan Tucker i Frank Grillo

    Kingdom (DirecTV) dimecres 14 d’octubre a les 21:00.

    DirecTV
  • Nathan for You (Comedy Central) dijous 15 d'octubre a les 22:00

    Comèdia central
  • The Knick

    The Knick (Cinemax) divendres 16 d’octubre

    Cinemax
  • Truth Be Told (NBC) divendres 16 d’octubre a les 20.30 h

    NBC
  • Satisfacció

    Satisfaction (EUA) divendres 16 d'octubre a les 22:00

    USA
  • si us plau, m’agrada

    Please Like Me (Pivot) Divendres 16 d’octubre a les 22:00

    Pivot
  • RocketJump: The Show (Hulu) dimecres 21 d’octubre

    Getty Images
  • Hemlock Grove (Netflix) divendres 23 d’octubre

    Netflix
  • Dimonis de Da Vinci (Starz) dissabte 24 d’octubre a les 20 h.

    Starz
  • Supergirl (CBS) dilluns 26 d’octubre a les 20:30 h.

    CBS
  • El repartiment de

    Wicked City (ABC) dimarts, 27 d’octubre a les 22:00.

    tot tipus de posicions sexuals
    ABC
  • nbc-grimm-premiere-david-giuntol

    Grimm (NBC) divendres 30 d'octubre a les 22:00

    NBC
  • Ash vs. Evil Dead (Starz) dissabte 31 d'octubre a les 21:00.

    Starz
  • Crims majors (TNT) dilluns, 2 de novembre a les 21:00.

    TNT
  • Sean Bean on Legends

    Legends (TNT) dilluns 2 de novembre a les 22:00

    TNT
  • Angel From Hell (CBS) dijous 5 de novembre a les 21.30 h

    CBS
  • Mom (CBS) dijous 5 de novembre a les 21:00

    CBS
  • elemental

    Elemental (CBS) dijous 5 de novembre a les 22:00

    CBS
  • tca-aziz-ansari

    Master of None (Netflix) divendres 6 de novembre

    Getty Images
  • MasterChef Junior (Fox) divendres 6 de novembre a les 20 h

    Fox
  • Flesh and Bone (Starz) diumenge, 8 de novembre

    Starz
  • Chicago Med (NBC) dimarts 10 de novembre a les 22:00

    NBC
  • Donny! (EUA) Dimarts, 10 de novembre a les 22:30.

    USA
  • AMC

    Into the Badlands (AMC) Diumenge 15 de novembre a les 22:00

    AMC
  • Amazon

    The Man in the High Castle (Amazon) divendres, 20 de novembre

    Amazon
Diapositiva anterior Diapositiva següent 1 de 128

La guia essencial de TheWrap sobre tots els retorns i els nouvinguts previstos per a la temporada 2015

Visualitza a la galeria

Comentaris